195/55R16 87H QUARTARIS 5

BARUM
-10%

195/55R16 87H QUARTARIS 5

195/55R16 87H QUARTARIS 5

5,868.00 ден

На лагер

5,868.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500114 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: