195/55R16 87H SNOW RI

RIKEN

195/55R16 87H SNOW RI

195/55R16 87H SNOW RI

4,210.00 ден

На лагер

4,210.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015310 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: