195/55R16 87T WINGUARD SNOW G 3 WH21

NEXEN
-10%

195/55R16 87T WINGUARD SNOW G 3 WH21

195/55R16 87T WINGUARD SNOW G 3 WH21

4,653.00 ден

На лагер

4,653.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502166 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW G 3 WH

Тежински индекс

87

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: