195/55R16 91H OB944 XL

TOYO
-10%

195/55R16 91H OB944 XL

195/55R16 91H OB944 XL

4,464.00 ден

На лагер

4,464.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023210 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: