195/55R16 91H WINGUARD SNOW G3 WH21 XL

NEXEN
-5%

195/55R16 91H WINGUARD SNOW G3 WH21 XL

195/55R16 91H WINGUARD SNOW G3 WH21 XL

5,348.50 ден

На лагер

5,348.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505026 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW WH21

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: