195/55R16 87H TS 860

CONTINENTAL

195/55R16 87H TS 860

195/55R16 87H TS 860

8,280.00 ден

На лагер

8,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010367 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

87

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: