195/60R15 88H MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR
-5%

195/60R15 88H MP62 ALL WEATHER EVO

195/60R15 88H MP62 ALL WEATHER EVO

4,113.50 ден

На лагер

4,113.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500379 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: