195/60R15 88H QUARTARIS 5

BARUM
-10%

195/60R15 88H QUARTARIS 5

195/60R15 88H QUARTARIS 5

4,014.00 ден

На лагер

4,014.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500076 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: