195/60R15 92V ALL SEASON XL TA

TAURUS

195/60R15 92V ALL SEASON XL TA

195/60R15 92V ALL SEASON XL TA

3,790.00 ден

Out of stock

3,790.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA019514 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: