195/60R15 88H N’blue HD Plus

NEXEN

195/60R15 88H N’blue HD Plus

195/60R15 88H N’blue HD Plus

3,910.00 ден

На лагер

3,910.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500599 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

60

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: