195/65R15 91H MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR

195/65R15 91H MP62 ALL WEATHER EVO

195/65R15 91H MP62 ALL WEATHER EVO

3,590.00 ден

На лагер

3,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500382 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: