195/65R15 91H Celsius AS2

TOYO
-10%

195/65R15 91H Celsius AS2

195/65R15 91H Celsius AS2

3,420.00 ден

На лагер

3,420.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024131 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS AS 2

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: