195/65R15 91H Quartaris 5

BARUM

195/65R15 91H Quartaris 5

195/65R15 91H Quartaris 5

3,780.00 ден

На лагер

3,780.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023929 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: