195/65R15 95V ALL SEASON XL RI

RIKEN
-10%

195/65R15 95V ALL SEASON XL RI

195/65R15 95V ALL SEASON XL RI

3,267.00 ден

На лагер

3,267.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017460 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: