205/80R16 104T LATITUDE CROSS XL

CONTINENTAL

205/80R16 104T LATITUDE CROSS XL

205/80R16 104T LATITUDE CROSS XL

8,270.00 ден

На лагер

8,270.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003552 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: