255/40ZR19 100Y PILOT SPORT 3 GRNX XL

MICHELIN
-10%

255/40ZR19 100Y PILOT SPORT 3 GRNX XL

255/40ZR19 100Y PILOT SPORT 3 GRNX XL

20,901.00 ден

На лагер

20,901.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA003819 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: