195/65R15 91T WINGUARD SNOW G 3 WH2

NEXEN
-10%

195/65R15 91T WINGUARD SNOW G 3 WH2

195/65R15 91T WINGUARD SNOW G 3 WH2

3,186.00 ден

На лагер

3,186.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502161 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WG SNOW G 3 WH21

Тежински индекс

91

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: