195/65R15 95T SNOW XL RI

RIKEN
-5%

195/65R15 95T SNOW XL RI

195/65R15 95T SNOW XL RI

3,211.00 ден

На лагер

3,211.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015313 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Snow

Тежински индекс

95

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: