195/65R15 95T WINTER XL TA

TAURUS

195/65R15 95T WINTER XL TA

195/65R15 95T WINTER XL TA

3,380.00 ден

На лагер

3,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019992 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

95

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: