195/65R16C 104/102R CARGO WINTER RI

OUTLET 2021
RIKEN
-15%

195/65R16C 104/102R CARGO WINTER RI

195/65R16C 104/102R CARGO WINTER RI

4,955.50 ден

На лагер

4,955.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010633-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: