195/65R16C 104/102T WINGUARD WT1

NEXEN
-5%

195/65R16C 104/102T WINGUARD WT1

195/65R16C 104/102T WINGUARD WT1

5,662.00 ден

На лагер

5,662.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503092 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

65

Дијаметар

R16C

Сезона

Зимска

Бренд

NEXEN

Шара

WINGUARD WT1

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: