195/70R15C 104/102R AGILIS 3

MICHELIN
-10%

195/70R15C 104/102R AGILIS 3

195/70R15C 104/102R AGILIS 3

7,236.00 ден

На лагер

7,236.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021786 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Agilis 3

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: