195/70R15C 104/102R CARGOSPEEDEVO RI

RIKEN
-10%

195/70R15C 104/102R CARGOSPEEDEVO RI

195/70R15C 104/102R CARGOSPEEDEVO RI

4,239.00 ден

На лагер

4,239.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503970 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

CARGOSPEED

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: