195/70R15C 104/102R CARGO WINTER RI

RIKEN

195/70R15C 104/102R CARGO WINTER RI

195/70R15C 104/102R CARGO WINTER RI

5,450.00 ден

На лагер

5,450.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010175 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo Winter

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: