195/70R15C 104/102R Nordicca Van 8PR

MATADOR
-10%

195/70R15C 104/102R Nordicca Van 8PR

195/70R15C 104/102R Nordicca Van 8PR

4,779.00 ден

На лагер

4,779.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503054 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

70

Дијаметар

R15C

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

Nordicca Van

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: