195/75R16C 107/105R MPS400 VariantAW 2

MATADOR
-5%

195/75R16C 107/105R MPS400 VariantAW 2

195/75R16C 107/105R MPS400 VariantAW 2

6,137.00 ден

На лагер

6,137.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500389 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MPS400 VariantAW 2

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: