195/75R16C 107/105R VANDERFUL A/S

ARIVO

195/75R16C 107/105R VANDERFUL A/S

195/75R16C 107/105R VANDERFUL A/S

4,280.00 ден

На лагер

4,280.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504988 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

ARIVO

Шара

VANDERFUL

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R