195/75R16C 107/105R Vanis AS

BARUM

195/75R16C 107/105R Vanis AS

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

5.150 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023930 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

75

Дијаметар

R16C

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

VANIS AS

Тежински индекс

107/105

Брзински индекс

R

Runflat

0

RR

C

WR

A

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.