205/50R16 87V MP47 Hectorra 3

MATADOR
-15%

205/50R16 87V MP47 Hectorra 3

205/50R16 87V MP47 Hectorra 3

4,777.00 ден

На лагер

4,777.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500393 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: