205/50R16 87W PremiumContact 6

CONTINENTAL
-10%

205/50R16 87W PremiumContact 6

205/50R16 87W PremiumContact 6

8,991.00 ден

На лагер

8,991.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019369 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiPremiumContact

Тежински индекс

87

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: