205/50R17 93W MP62 ALL WEATHER EVO XL

MATADOR

205/50R17 93W MP62 ALL WEATHER EVO XL

205/50R17 93W MP62 ALL WEATHER EVO XL

7,720.00 ден

На лагер

7,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500395 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

93

Брзински индекс

W

Додадовте производ во Вашата кошничка: