205/55R16 91H MP62 ALL WEATHER EVO

MATADOR
-5%

205/55R16 91H MP62 ALL WEATHER EVO

205/55R16 91H MP62 ALL WEATHER EVO

4,199.00 ден

На лагер

4,199.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500397 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: