205/55R16 91H Quartaris 5

BARUM
-10%

205/55R16 91H Quartaris 5

205/55R16 91H Quartaris 5

4,203.00 ден

На лагер

4,203.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023979 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: