205/55R16 91H AllSeasonContact

OUTLET 2021
CONTINENTAL
-20%

205/55R16 91H AllSeasonContact

205/55R16 91H AllSeasonContact

5,056.00 ден

На лагер

5,056.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021211-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: