205/55R16 91H Celsius AS2

TOYO

205/55R16 91H Celsius AS2

205/55R16 91H Celsius AS2

4,930.00 ден

На лагер

4,930.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA024129 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

CELSIUS AS 2

Тежински индекс

91

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: