205/55R16 94V ALL SEASON XL RI

RIKEN
-10%

205/55R16 94V ALL SEASON XL RI

205/55R16 94V ALL SEASON XL RI

3,393.00 ден

На лагер

3,393.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017235 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

55

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

94

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: