205/60 R16 96V Celsius AS2 XL

TOYO

205/60 R16 96V Celsius AS2 XL

205/60 R16 96V Celsius AS2 XL

6,340.00 ден

На лагер

6,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500732 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

TOYO

Шара

Celsius AS2

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: