205/60R16 92H CROSSCLIMATE 2

MICHELIN
-10%

205/60R16 92H CROSSCLIMATE 2

205/60R16 92H CROSSCLIMATE 2

8,595.00 ден

На лагер

8,595.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501979 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate 2

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: