205/60R16 96H QUARTARIS 5 XL

BARUM

205/60R16 96H QUARTARIS 5 XL

205/60R16 96H QUARTARIS 5 XL

6,720.00 ден

На лагер

6,720.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500129 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

BARUM

Шара

QUARTARIS 5

Додадовте производ во Вашата кошничка: