205/60R16 96H MP62 ALL WEATHER EVO XL

OUTLET 2021
MATADOR
-15%

205/60R16 96H MP62 ALL WEATHER EVO XL

205/60R16 96H MP62 ALL WEATHER EVO XL

5,346.50 ден

На лагер

5,346.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500401-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: