205/60R16 96H AllSeasonContact XL

CONTINENTAL
-10%

205/60R16 96H AllSeasonContact XL

205/60R16 96H AllSeasonContact XL

8,307.00 ден

На лагер

8,307.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021706 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

CONTINENTAL

Шара

All Season Contact

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: