205/70R16 97H QUADRAXER 2 SUV

MATADOR
-10%

205/70R16 97H QUADRAXER 2 SUV

205/70R16 97H QUADRAXER 2 SUV

6,111.00 ден

Out of stock

6,111.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA011188 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

MATADOR

Шара

MP62 ALL WEATHER EVO

Тежински индекс

96

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: