205/60R16 92H Hectorra 5

MATADOR

205/60R16 92H Hectorra 5

205/60R16 92H Hectorra 5

5,560.00 ден

На лагер

5,560.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504033 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

Hectorra 5

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: