205/60R16 96V PROXES COMFORT XL

TOYO
-10%

205/60R16 96V PROXES COMFORT XL

205/60R16 96V PROXES COMFORT XL

5,400.00 ден

На лагер

5,400.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022265 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

96

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: