205/60R16 92H N’blue HD Plus

NEXEN

205/60R16 92H N’blue HD Plus

205/60R16 92H N’blue HD Plus

5,180.00 ден

На лагер

5,180.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500604 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-blue HD Plus

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: