205/60R16 92H WinterContact TS870 P

CONTINENTAL
-10%

205/60R16 92H WinterContact TS870 P

205/60R16 92H WinterContact TS870 P

7,578.00 ден

На лагер

7,578.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501813 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

60

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContactTS870P

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: