205/65R16 95H WINTER TA

TAURUS

205/65R16 95H WINTER TA

205/65R16 95H WINTER TA

4,940.00 ден

На лагер

4,940.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017961 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

205

Профил

65

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

95

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: