215/45R17 91V WR Snowproof P

NOKIAN

215/45R17 91V WR Snowproof P

215/45R17 91V WR Snowproof P

9,850.00 ден

На лагер

9,850.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023859 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

91

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: