215/45R18 93V POLARIS 5 FR

BARUM

215/45R18 93V POLARIS 5 FR

215/45R18 93V POLARIS 5 FR

8,670.00 ден

На лагер

8,670.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500071 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

45

Дијаметар

R18

Сезона

Зимска

Бренд

BARUM

Шара

FR BARUM POLARIS 5

Тежински индекс

93

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: