215/50R17 95V WINTER XL TA

OUTLET 2020
TAURUS
-15%

215/50R17 95V WINTER XL TA

215/50R17 95V WINTER XL TA

4,411.50 ден

На лагер

4,411.50 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015415-20 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

215

Профил

50

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

95

Брзински индекс

V

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: